Horizon Development – budowa wizerunku. Case study

Horizon Development to firma specjalizująca się w kompleksowym wykończeniu mieszkań pokazowych, mieszkań pod klucz i biur sprzedaży w segmencie premium.

Napisano DigitalBee Luty 4, 2023

Horizon Development to firma specjalizująca się w kompleksowym wykończeniu mieszkań pokazowych, mieszkań pod klucz i biur sprzedaży w segmencie premium. Specjalizuje się w obsłudze firm deweloperskich, zapewniając profesjonalny projekt i realizację: mieszkań pod klucz, biur sprzedaży, powierzchni biurowych i komercyjnych. Marka potrzebowała działań wizerunkowych, które przełożyłyby się na postrzeganie marki

Zaczęliśmy od analizy konkurencji oraz wyodrębnienia przewag konkurencyjnych. Duży nacisk położyliśmy na wizualną stronę usług zwłaszcza, że klient dysponuje bogatym serwisem zdjęciowym wykończonych wnętrz.

Strona internetowa

Powstała rozbudowana strona internetowa kładąca duży nacisk na wizualną prezentację usług, będąca stroną – galerią. Minimalistyczna, ale wzbogacona o piękne zdjęcia z realizacji wnętrz. W treści zostały uwzględnione potrzeby grupy docelowej: opis procesu projektowego, realizacji, zasady współpracy oraz prezentacja zespołu. Mocnym punktem strony jest strefa blogowa, w której publikujemy artykuły związane z architekturą: relacje z europejskich targów designu, trendy, dobrze zapowiadających się architektów, sylwetki projektantów, a niedługo zaczynamy nowy cykl o najsłynniejszych architektach świata. Oprócz funkcji edukacyjnej blog ma również zwiększyć atrakcyjność strony w wyszukiwarkach.

Komunikacja na Linkedin

Horizon Development to firma z segmentu usług B2B, więc najlepszym miejscem do komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami jest Linkedin. W tej komunikacji stawiamy na stronę wizualną i edukację, a posty kierują klientów do artykułów blogowych na stronie.

SEO

Działania SEO to dobre wsparcie dla firm z zakresu B2B, ponieważ odpowiednie działania pomagają znaleźć firmę potencjalnym klientom w wyszukiwarkach. W dłuższej perspektywie są skuteczniejsze i trwalsze niż Google Ads. Zadania SEO powierzamy naszym sprawdzonym partnerom, którzy mogą się pochwalić wieloma zrealizowanymi skutecznymi kampaniami.